• Entegre İletişim Planlaması

  Markalama

  Medya Stratejisi

  Medya Planlama

  Medya Satın Alımı

  Kampanya Yönetimi

  Çizgi Altı Tasarımlar

 • SVStudios’un marka yönetim iş modelidir. Birçok adımdan oluşur. Fiyat teklifleri, arşiv sistemi, baskı onay-kabul, backup, medya onayları, muhasebe… gibi farklı iş adımlarının ve farklı departmanların birbiri ile entegre, hızlı ve hatasız çalışmasını sağlar. Sistem yıllardır yapılan ajans reklamveren ilişkisi ve ajans iç işleyişindeki sıkıntıların gözlemlenmesi ile geliştirilmiştir. Değişim ve gelişim kaçınılmazdır, Brand Studios ® un geliştirilmesi üzerine sürekli çalışmaktayız.
 • İletişim planı ve buna bağlı medya planlarını etkili yönetebilmek için SVStudios hizmet verdiği markalarda kendi yazılım ve planlama modeli “ Media Studios ® “ kullanır. Media Studios ® Yıllık planlama ve bütçe yapan marka temsilcisine en karmaşık planlamalarda bile genel resmi görme ve stratejik düşünme olanağı sağlar. Program; karmaşık medya bütçelerinden en detaylı etkinlik bütçelerine kadar kolay ve hızlı bir veri giriş imkanı sunar. Yıllık çıktısı ile tek tablo üzerinden tüm detaylar kolayca takip edilebilir.
 • Marka ve yaratıcı ekibin çalışma performansını ölçebilen, iş zamanlamaları yanında brief kalitesi ve tasarım sürecini detaylı analiz etmemizi sağlayan bir yazılımdır. Yazılımın en önemli amacı ajans ve reklamverenin dönem dönem yaşadığı iletişim sorunlarını en aza indirmek ve ajansın ve reklamverenin süreçteki performansı yükselterek her iki taraf için de daha yaratıcı bir çalışma ortamı sağlamaktır. Sistem raporları hizmet verdiğimiz tüm markalarımıza açıktır. Team Studios ® , yaklaşık 5 yıllık bir programlama ve gelişim süreci ile tamamlanmış olup SVStudios’un kendi ürettiği bir iş modeli yazılımıdır.